Toy Poodle Alacağım Gerçek Toy Mu?

Mmelisaa

Toy poodle alacağım ama önce emin olmak istiyorum. Gerçek toy mu anlayan varsa bakabilir mi lütfen?

15 CEVAP

holdmybeer

abi nedir sizdeki bu cins düşmanlığı anlamıyorum. insanca bir şey sorulmuş yok alma sahiplen yok bilmem ne. demek ki kendine güveniyor ki alıyor. size de sadece soruya cevap vermek düşer yargılamak yerine.

sforselin

5 kedi sahiplendiğimde ben de cins bir kedi alabilir miyim? Ya da şey gibi bir kampanya var mı, iki engelli kedi sahiplenene bi cins kedi? Almak istiyorum lütfen.

irem_shn

Arkadaşlar sorulan soru belli, eger ki sorunun cevabini biliyorsanız cevap yazarsiniz yoksa kendi düşüncelerinizi kendinize saklarsinız.Ayrıntisini bilmediğiniz konularda yargısız infaz yapmanız da hiç hoş değil.Ayrica benim besledigim sahiplendiğim surekli ilgilendigim zaten dolu sokak hayvanı var bu hayvani sadece evde beslemeye daha uygun olduğu için sahiplenmek istiyorum.Lutfen fikirleriniz kendinizde kalsin..

Ozanella

Önün yerine bence sahiplerin cins olması zorunlu mu?

Poficann

Sahiplenmenizi öneririm.
Peki o cins köpeğe bakabilecek misiniz?
Çoğu kişi alıp bahçesine bağlayıp zavallı cins köpeklere acı çektiriyor.

bbeyzvv

arkadaşlar burda insanların tepki verdiği şu tamam ev ortamında bakacaksa küçük köpek daha iyi vs de küçük köpeği bulmuş işte daha ne didikliyo sanki kıyafet alıyo da BU ORİJİNAL Mİ der gibi ALMADAN ÖNCE soruyor eğer safkan değilse almayacak çünkü bu bir eşya canlı değil

Wolter

kendisi sahiplenecek cins olup olmaması bizi ilgilendirmez onun tercihi sorduğu sorunun cevabını bilmiyorsanız yazmayın :S

Gamsem

birde insanları linçlemek yerine soru sormuş cevap verin size ters geliyorsa cevap vermeyin kimin hayvanlara daha iyi bakıp kimin bakmadığını bilemezsiniz ben yakınen hayvanı olup açmınbir sıkıntısı varmı diye ilgilenmeyenide gördüm .eleştirenlerde ,siz iyi olun sahiplenin besleyin geri kalan insanları linçlemeyin insan içini bilemezsiniz

Gamsem

safkan değil bu bebeiş . Belki bir taraf toy poodle olabilir ama bu minnoş saflan bir poodle değil :)

Gulsahka

yargılamak gibi olmasın da merak ediyorum sadece. diyelim ki cinsi bu aldınız ama büyüyünce olmadığını anladınız. yani sokağa mı atacaksınız anlamıyorum. bu cins olup olmadığını buraya sorma başta hata zaten. vete sorarsanız eğer cevabı verir zaten. böyle soruya böyle cevaplar gelmesi bu platformda gayet normal bence. sizin cevapları yargılamaya hakkınız yok. isteyen istediği cevabı verir burada.

Mmelisaa

Zaten 5 tane sahipsiz köpeği sahiplendim poodleı da almak istiyorum

Kuzucansu44

Yani safkan gibi duruyor. Anne ve babasının cinslerini öğrenirseniz anlamanız çok daha kolay olur

Mmelisaa

Teşekkürlerr

irem_shn

Elbette safkan değilse de birakmayacagiz çünkü sahiplenecegim canlının cinsi ne olursa olsun o benim cocugum, sadece bizim korkumuz dolandirilmakti.Ozellikle poodle sahiplenmek istememizin sebebi alerjik bünyem nedeniyle diger cinslerde daha oncesinde cok problem yaşamış olmamız .Buraya insanları rencide edecek yorumlar yazinca siz daha iyi bir hayvansever olmuyorsunuz kotu insan oluyorsunuz ..Ayrıca zaten sahiplendim de simdi de yanimda şu saatten sonra cins olmus olmamış farketmez.Artik o benim kızım..Lütfen kotu yorumlarınızı kendinize saklayın iyi hayvansever olabilmek için once iyi bir insan olmanız gerekli...

sforselin

Yapılanın yanlış olduğunu vurgulamak yargılamak mı oluyor? Bu kafayla kölelik de bitmezdi.