Sokak Kedim Zor Nefes Aliyor Sesi Kısıldı Kulak Arkasında Yara Var

Sokakta ilgilendigim bir kedi var.Tam emin olmamakla beraber kedi nezlesi olduğunu düşünüyorum. Bulunduğum yerde pet hayvanlariyla ilgilenen bir veteriner yok. Doğal çözüm önerebilecek olan var mı?

2 CEVAP

Samirakpulat

En yakın devlet veterinerine götürme imkanınız var mı?

Büyükbaş hayvanla ilgilenen bir veteriner ile görüştüm burada kediye uygun bir ilaç bulamazmışım. 5 gün Penisilin yapmamı önerdi. Bunun dışında eczaneden polivit ve andazol isimli ilaçları aldım veterinerin tavsiyesine uygun vermeye başladım. Papatya çayı demledim birazdan gözlerini sileceğim umarım bunlar iyi gelir. Penisilin için pazartesiyi beklemem gerekiyor malum reçetesiz satılmıyor.baska önerisi olan var mıdır aceba?