Kedime İsim Önerisi?

kedimedisever

Yeni bebeğime isim bulmamda yardımcı olur musunuz? Cinsiyeti erkek

23 CEVAP

(whiski) çok yakışır eminim bence bunu koy

ron weasley!!

selinayuyan

Güneş

CanCavadzade1

Maya

Aysenmstura

Tarçın

Gelyahron

Nasıl bir isim istiyorsunuz?klasik mi orjinal mi

kedimedisever

Orijinal ama yabancı olmasın

Gelyahron

Portiş

Billthet12

Behlül nasıl :D

Pinarsu1

İsim olarak ne koyarsın bilmem ama seslenmesi kolay olsun. Örneğin benimki Murphy (mörfi) möööörrrrfiiiii gibi

zeynsudd

Bruno

sforselin

İçinde "s" harfi isimlere daha çok tepki gösteriyorlarmış. Pisi pisi diye çağırmamız da oradan geliyor sanırım.

zeynepbengusu

Bence biraz bekleyebilirsin bazen kişiliğini görünce öyle bir isim geliyor ki dilinden dusuremiyosun adından çok onunla sesleniyosun

Simgebykl

Bıdık

Simgebykl

Karamel