Bu Kedinin Tüyleri Uzar Mı

Seymaaacaan

İran kırması kedi bir kaç kez sokağa çıkıp tekir kedi ile çiftleşmiş sizce bu yavrunun büyüyünce tüyleri uzun olur mu

3 CEVAP

holdmybeer

“Uzun ya da kısa olması sizin gözünüz için daha tatmin edici mi olur” ne yaa. bu sitede nasıl bu kadar saldırgan insan toplandı anlayamıyorum. kimse bir şeyi merak edip soramaz değil mi çünkü sitenin amacı bu değil.

Simgebykl

Uzun ya da kısa olması sizin gözünüz için daha tatmin edici mi olur

ZehraBulutt

Orta uzunlukta olur muhtemelen, uzun tüy hiç güzel bir şey değil özenmeyin hele ki beyaz oldu mu her yerde belli oluyo uzun uzun, siyah kıyafetlerinizle vedalaşın şimdiden.