Sahte Mama Barkod Sorgusu

GamzeUmucu

Arkadaslar mrb ********* sitesinden 2. Kez N&D marka mama aldım dün geldi bugün paketi açtım geçen defa aldığım mamaya göre farklı gibi geldi taneleri bu defa daha küçük şimdi orjinal ürün sorgulama adlı bir siteden barkodu sorguladım bu ürün orjinal değildir uyarısı aldım ne yapmam lazım orjinal olup olmadığını nasıl anlayacağım? Lütfen bilenlerden yardım istiyorum

8 CEVAP

Ozge00

Farminaya mesaj atın yardimci olurlar.

GamzeUmucu

M a r k a m a m a

Ozge00

Sahte mama sattıklarını sanmam bende alışveriş yapıyorum indirimlerde özellikle. Emin olmak için yinede sorabilirsiniz farminaya

dddkkkks

hangi siteden aldınız boşluk bırakarak yazar mısınız acaba

05tuba

Lot numarasını nereden sorgulatabiliyoruz? Hangi siteden sorgulattınız? GamzeUmucu

duman_cat_world

Markamam.a güvenilir bir online petshop, sahte mama satmasi gibi bir durum söz konusu olamaz. Kullandığınız orijinallik test edici uygulama bayağı sapıtmış :D