Gastrointestinal Kedi Maması Acil Yardım :(

Ksknur

Arkadaşlar mama değişiminde kedimizde gastrit oluştu. Yediği her kuru mamayı kusmaya başladı. Bütün bütün kuru mama kusuyordu. Veterinerimiz de gastro mama almamızı söyledi. Bu mama da sadece kliniklerden alınıyormuş. Biraz da fazla bi fiyat söyledi. İyi gelirse alacağım boşa gitmesinden korkuyorum. Tedavi olur mu sizce. Tecrübe eden var mı aranızda :(

16 CEVAP

Bence almadan önce bir öğrenin hangi marka olduğunu. En azından araştırırsınız bilgi edinirsiniz.