Eldiven Yuttu

CansuBurak

Merhaba arkadaşlar 11 aylık french köpeğim doktor eldivenlerinden yuttu sizce bı sorun olur mu basina gelen var mi acil yanitlarsaniz çok mutlu olurum

3 CEVAP

Pinarsu1

Ya elbette sorun olur küçük bir şey mi ki alttan çıkarsın. Veterinere git bence

sforselin

Veterinere götürmelisiniz. Ya da en azından arayıp bilgi alın.

CansuBurak

Teşekkürler sorun yokmuş veterinerle gorustuk diskisiyla atabileceğini eğer farklı bişey gorursem goturmem gerektiğini söyledi . Sorun olusturabilcegi ve veterinere o an ulasamadigim icin size sormak istedim