Mahalle Kedimiz Hamile

Merhaba,
Mahalle kedisinin hamile olduğunu fark ettim, karnı baya şişmiş. Kaç haftalık olduğunu nasıl anlayabilirim?

5 CEVAP

Melis77

Gözünle anlayamazsın. Veterinere götürmelisin

SBKart2207

Bayaa sistiyse yakında doğurur bence . Ama benim kedim hamile olduğunda karnı çok sismemisti. İki yavrusu olduğu için. Doğumun yaklaştığını biliyordum ama bazen acaba günleri mi karıştırdım diye de şüphe etmiştim. Sizin kedinin fotosu varsa ekleyin hızlı resim olarak. İçerideki yavruların sayısına ve gelişimine bağlı olarak değişir tabi ki tarihler , doğru tahmin edemeyebilirsiniz

SBKart2207

Şişlik değişir, yavruların gelişimine ve sayısına bağlı olarak, doğru tahmin edemeyebilirsiniz *

SBKart2207

Memelerinden sıvı akmaya başlarsa hafif hafif doğum çok yakın bilesin. İki gün once bu olay olmaya başlıyor diye biliyorum. Yaklaşık bir hafta önceden yer aramaya başlıyorlar.

umuttom

Çok şiştiyse doğum yakındır.