Kedi Maltı

rubim

arkadaşlar veterinerimiz kedi maltı alın dedi ,kullanan arkadaşlardan bili istiyorum
en iyi marka hangisidir ?
faydaları naler ne için kullanılır ?

10 CEVAP

kesmeseker

Gimpet marka en iyisi diye düşünüyorum. Sindirim sistemine yardımcı oluyor ve tüy yumaklarının kolayca bağırsaktan atılımına destek oluyor.

tika_waylan

Gimpet diye duydum ben de. Henuz kullanmadim ama Gimpet Malt alacagim ben de ama ne kadar zaman da bir verilmesi gerekir tam bilmiyorum.

rubim

arkadaşlar çok teşekkürler bande gimpet alıcam tavsiyelerinizin üzerine çok saolun

milodelisi

Merhaba kesinlikle gimcat :) Günde 2-3 santimden daha fazla verilmemesi lazım. Fazlası ishal yapıyor. Ayrıca Pro Plain gibi kaliteli mamayla besliyorsanız gerek yok içinde kendi vitamini oluyor. Üzerine malt paste verince çılgına dönüyorlar. Bizimkinde yaşadık dikkat:))

tika_waylan

Benim kedim ishal( kakasi civik tam ishal demeyelim de ishalimsi) oldu malttan dolayi degil de multivitaminden benim anladigim bu urunler iyi ama az vermek lazim ya da gozlemlemek lazim. Hele kil yumagi icin evet sart ben de kullanmak istiyorum ama korkuyorum acikcasi ishali artacak diye. Gene de kaka sorunu yoksa mutlaka kullanin. Ben cok bilgili degilim ama her veeriner Gimpet Malt extrayi oneriyor.

hazalsenol

Gimpet kullanıyorum ve gayet memnunum (veterinerim de tavsiye etti )

kedilikizzz

Gimpet gayet güzel.

fatmatina

Ben de Gimpet'in maltını kullanıyorum gayet memnunum şimdiye kadar tüy yumakları yüzünden hiç kusmadı ve tadına da deli oluyor zaten ödül gibi bir şey ben tararken veriyorum genelde:)Kullanımı da açıklamasında yazandan daha az vermenizi tavsiye ederim yazan miktar bana biraz fazla geldi zararlı olabilir diye daha az veriyorum.

Badems

Benimkisi malt yese de kusuyor yemese de, uzun tüylü olduğundan dolayı. Gimpet 100gr'lık olandan alıyorum 45-50 lira gibi bir şeydi sanırım.

ozgesahinn

Bende gimpet kullanıyorum hem tadını seviyor hem sindirime yardımcı