Kedim Bir Anda Beni Düşmanı Belledi Asla Sakinleşmiyor

M1000

Anket

Yaşlandığı için olabilir
(0 oy)
Bir hastalık olduğunu düşünüyorum
(0 oy)
Uzun zamandır olmaman ve taşınma süreci onu germiştir
(12 oy)
Toplam (12 oy)

Merhaba ben annemle evde 2 kişi yaşıyorum birde kesim var kendisi 7 yaşında ben yaklaşık 4 aydır evde yoktum 2 gün önce geldim kedim ilk başta çok yabancı davrandı ama 1 günde düzeldi bugün evde yanlız olduğum sırada sabah bilgisayara bakarken yanıma durup dururken geldi ve garip sesler çıkararak saldırdı odadan zor kaçtım bu durum saatlerdir düzelmedi beni ne zaman görse garip sesler çıkarıp saldırıyor odamın kapısını kapalı tutuyorum saldırmasın diye kapıda yatıyor 1 aydır ev toparlanıyor yeni eve taşınıyoruz onun stresi mi yoksa 4 aydır olmamam mı yada başka bir hastalık mı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

1 CEVAP

bbeyzvv

1 hafta yoktum diye yaklaşmadılar onu terk ettiniz sanıp size kızmış olabilir sevdiği yiyeceklerle kendinize çekin bikaç haftaya düzelir