3. Karma Aşısından Sonra Sokağa Çıkartabilir Miyim

Veteriner 3. Aşıdan 5 gün sonra çıkarabilirsiniz dedi 5 gün beklemezsem sorun olur mu

4 CEVAP

ZehraBulutt

Karma aşı 3 doz değil ki 2 doz.

ZehraBulutt

Karma aşısı olsa bile dışarıdan kapabileceği hastalıklar hep olacak, koronavirüs gibi.

ZehraBulutt

Bi dk ya siz köpekten mi bahsediyorsunuz, soruda belirtmemişsiniz, fotoda da kedi var, siz veti dinleyin.

Köpekten bahsediyorum çok pardon belirtmemişim :) 3 doz karma aşısı yapıldı fakat 4 günü daha var şimdi çıkarsak ne olur bilemedim