Bu Kedinin Cinsi Ne

Seymaaacaan

Sokakta beslediğimiz bu yavru kedinin cinsi ne olabilir tüyleri çok sık ve tembel uyumayı seven bir kedi bana iran kırması gibi geldi. Maalesef şuan hayatta değil ama sadece merak ediyorum

6 CEVAP

Cemrecookie

Sarman cinsi

Siyammm

Tekir işte cins değil. Ama çok tatlı bir kedi

Gulsahka

tekir kedi. her uyuyan tembel kedi cins değildir. kedilerin huyları değişik değişiktir.

kubraturan

Kedi neden vefat etti? :(

Pati_paw

@siyammm ülkemizde her çizili kedilere tekir densede değil. Benim kedimde kahve desenli . Vet bile tekir dedi . Birgün belgeselde denk geldim ve o zaman araştırdım ve tekir cinsi değil ocicat çıktı yabancı kaynaklardan araştırarak gerçek cinsi bulabilirsin .

Seymaaacaan

Maalesef köpekler boğdu