Astronot Çanta Önerisi

AnneRoss

Merhaba, belki gözünüze çarpmıştır geçen gün çok bütçem olmadığından burda elinizden çıkarmak istediğiniz çanta var mı diye sormuştum, beklediğim şekilde çıkmadı ama yine de önerilerde bulunanlara, tavsiye verenlere teşekkür ediyorum. Bugüne özel g i t t i g d y r sitesinde bir çantayı indirimde gördüm ve sipariş verdim neyse ki, belki benim gibi ihtiyacı olan varsa linki buraya da bırakmak istiyorum.

https://www.gittigdyor.com/evcil-hayvan/petgo-astronot-kedi-kopek-seffaf-sirt-cantasi-42x35x28_pdp_547577380

(Gittgdyr kısmını doğru yazarak ulaşabilirsiniz linke sanırım)

Birinin işine yarar umarım :)

2 CEVAP

Teşekkürler ihtiyacım vardı :)

AnneRoss

@alynpehlivan1 ya çok sevindim öyleyse :)