Kedim Kucagimdan İnmiyor

Keremu

Kedimi evde 1 gun yalnız bıraktım akşam geldiğimde hep pesimden dolandi hep kucagimda oturuyor hiç kalkmıyor ben ayağa kalktigimda hep miyavlayarak arkamdan geliyor

8 CEVAP

Badems

Daha ne istiyosun, hayvan seni benimsemiş ve alışmış. Ayrıca yanlız kalmaktan hoşlanmıyo demek ki.

kedilikizzz

Keşke benim kedimde kucağımdan inmese :)

schindler123

Komşumuzun kedisi var sizinki ondan iyi durumda masallah:)o sevmeyince ısırmaya basliyor:))

Queeninannesi

Benim kızımda yanımdan ayrılmasa keşke :)

patkam

sizin özlediğinden öyle yapıyordur :) ama birkaç gün sonra kendiliğinden gider belki :)

Nayeli

benimki her akşam yakınımda ve miayvlıo yanlızlıktan:( ona bir arkdasş alıyrum eve o yzden

dollfacepersian

Yanliz kalmaya alışması lazım. Yoksa ileride 1 günden fazla ayrı kaldığında aşırı stres yaşayıp depresyona girebilir. Olmazsa ikinci kediyi düşünün bence..

nildogcat

Cidden bundan rahatsız mı oldun anlamadım...ama özlemiş hayvan normaldir.