Kediyle Vapura Binmek

Ebraerdem

1 yaşındaki kedimle 1 buçuk saatlik vapur ile yolculuk yapsam bi sıkıntı olur mu yani çok strese girer mi yoksa kedi oteli tarzı bi yere mi bıraksam hangisi onun için daha az stresli olur

8 CEVAP

bbeyzvv

1,5 saat evde bırakın?

Ebraerdem

Hayır 1,5 saat yolculuk orada 5 gün duracağım evde bırakmam mümkün değil

Merzela

Vapurda iç yerde olursanız fazla ses duyup rahatsız olmucagını düşünmüyorum

KomurveMia

Kedi rahatlatıcı malt macunlar oluyor vapura binmeden önce veterinere götürüp dediğim macundan talep edebilirsiniz

Ebraerdem

Kedimi hava çarpar diye vapurun iç kısmında olucaz rahatlatıcı macunlar işe yarıyor mu eğer etkisi varsa alsam çok iyi olur

Zeynepulku

Benim kedim 5 dklik araba yolculuğunda bile çıldırıyor. Vet. Hekiminizden sakinleştirici iğne yaptırabilirsiniz. Tabii eğer kendiniz benim kedim gibi yüksek tepkiler vermiyorsa sakinleştirici başka şeyler macun, papatya suyu vs kullanabilirsiniz

MiaaPatiii

Kapalı alan varsa orda oturun ben öyle yapmıştım ve uyumuştu en sevdiği oyuncağı da yanına koyun kafesin icinede yumusak birşey yerleştirin rahat olacaktır. Ben kedimi 1.5 saatlik yere götürdüm veterinere hemde 3 kere indim bindim hiç sesi çıkmadı bence dediklerimi deneyin

sushiiii

bende suan kedimle feribottayim merakimdan baktim cantada durmuyo acik feribot disardayim arada cikartiyorum baksin diye en kenarda oturuyorum arada bakiyo denizi tabiki g3zdirme tasmasiyla tutuyirum