Mama Önerisi

Paamuukk

Köpeğim mama yemiyor haşlanmış tavuk yiyor ama mamayla beslemek istiyorum az maliyetli kaliteli bir mama önerebilir misiniz ?

2 CEVAP

Deryasatir

pro choice hem uygun hemde kullandığım bir mama tavsiye ederim, tavuk içerikli bir mamasını alıp karıştırıp vermeyi başta deneyebilirsiniz alışınca sadece mamadan devam edersiniz

Ece907744

şuan brit care kullanıyorum ama daha ekonomik bir mama arayışınız var sanırım pro choice kullanmanızı tavsiye ederim, benimde kullandığım bizimkilere iyi gelen bir mama