Seyahat

anjelik123

Merhaba. Bayramda sinopa gitmeyi düşünüyorum köpeğimle beraber. Karnesini almak zorunlumu? İlk defa uzun bir yola çıkıcaz emin olamadım daha önceden giden varsa yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler

3 CEVAP

FridaDora

Her ihtimale karşı alın, küçük bir materyal sonuçta. Kimliksiz çıkamadığınız gibi hayvanınınız da kimliksiz yola çıkmamalı.

Yuusuft

Özel aracınızla gidecekseniz sorun olmaz diye biliyorum ama uçak otobüs gibi araçlarda karnesi zorunlu

anjelik123

Yok yok kendi aracımla gidicemde yolda sorun yaşamamak için sormak istedim