Yabani Yavru Kedi Nasıl Yakalanır

BuzCarlos07

Sokakta baktığım erkek bir 2-3 aylık yavru kedi var çok sık gidemediğimden ve diğer kedilerin yemek yedirmemesinden kaynaklı küçük kaldı ve kedinin gözü kör olmak üzere ben bu kediği yakalayıp veterinere götürmek istiyorum ama nasıl yakalayacağımı bilmiyorum çok yabani lütfen fikir verin.

2 CEVAP

FridaDora

Taşıma çantanız varsa iyi olur. Salam sosis kokusu çekebilir yaklaşabildiğiniz kadar yaklaşıp az bir ürünü uzatın biraz yesin güvensin, küçük parçalar verin kutuyu yakında tutup, içine doğru girecek şekilde en son içeride verin. En kolay yöntem bu sanırım.

Yamukparmak

Bencede en kısa sürede veterinere götürün gözü baya kötü görünüyor.geçmiş olsun