Veteriner Irk Kısmına Mix Yazdı

alpagit34

Dün gittiğim veteriner pasaportun ırk kısmına mix yazdı yani melez. Bana british melezi gibi geliyor. Daha bilgili birisi yardımcı olabilir mi cinsi hakkında. Tabi asla önemi yok cinsinin ama en azından bilgi sahibi olmak istiyorum:)

4 CEVAP

suledoruk

Gri tekir kendisi :) benimkinin kayıp ikizi gibi :D

sekerfare21

Tekir bir cins degil zaten, kurk deseni. Anadolu kedilerine de irk olarak mix yaziliyor.

nejadekoldas

Cins konusunda hiçbir bilgim yok ama kedinize bayıldım kürkü çok çok güzelmiş maşallah. Asilzade gibi duruyor

alpagit34

çoook teşekkür ederim:)