Kedimin Ağzından Sarı Salya Akıyor

Merhaba kedim tekir cinsi erkek bir kedi ve yaklaşık 2 yaşında. Dün akşam ve bu sabah olmak üzere üstünde halsizlik var, gözleri halsiz bakıyor, yemek yemiyor ve ağzından salya akıyor. Yemek yemek istiyor ancak yiyemiyor gibi gidiyor önüne yalıyor ama sonra vazgeçiyor gibi. Ağzından sarı salya akıyor ve asla ağzına dokunmama izin vermiyor. Ağzını açıp bakayım dedim ama hiç izin vermedi. Ben de canı yanıyor diye bıraktım bakmadim. Dün gündüz gayet neşeliydi ama akşam... Disinde mi sorun var ağzında mı var bilemiyorum. Veterinere götürüp yüksek bir fiyatlandırmayla karşılaşmaktan korkuyorum çünkü hiç param yok. Çıldıracağım offf

8 CEVAP

Bugün de düzelmezse yarın veterinere götüreceğim. Yapacak bir şeyim yok artık ne kadar isterse vermeye çalışacağım. Aslında baktım üst dişleri normaldi ancak sorun alt tarafında galiba hiç göstermiyor. Dokunmaya çalıştığımda da tıslıyor. Şimdi daha sakinleşti. Gözleri normal bakmaya başladı ama bu salya akıntısı ve yemek yememesi devam ederse yarın veterinere götüreceğim. Umarım tez vakitte iyileşir. Cevap verdiğiniz, ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Peki yemek yemediği için yoğurt falan vermem sizce normal mi? Süt bu sıcakta ishal yapar diye yoğurt verdim biraz.

Ha bir de su içiyor normal bir sekilde

Gelyahron

"Veterinere gösterin en azından fikir alın, öderseniz bile sadece muayene ücreti ödersiniz"diyeceğim ama para yok dediniz. Esnerken ağzına bakabilirseniz, yada uyurken açıp bakma şansınız varsa çok iyi olur

Gelyahron

Aynen evde yoğurt yapabiliyorsaniz ondan yedirin en azından bağışıklığa ulaşır

Fng33

hacer hanım aynı sorunlar bende de var. ama veteriner bir çözüm veya bir sorun bulamadı. size ne dediler.

Bukst

Kedimde böyle bir sorun oluştu buna benzer çözümü buldunuz mu nesi varmış

Bukst

Banada yardımcı olurssnıx sevinirim

Bukst

Sarı salya geliyor. Ve sürekli halsiz yemek yemiyor çok nadir oyun oynuyordu artık oynamıyorda