Kediniz Nerede Uyuyor?

ozgesahinn

Merhaba arkadaşlar. Kedilerinizi nerede yatırıyorsunuz geceleri bi odada mı kalıyor yoksa onlarla mı uyuyorsunuz ? uyuyorsanız bir sorun yaşadınız mı yanlışlıkla zarar vermek gibi ?

44 CEVAP

harikayanadur

kedim normal de gündüz uyurken hep yatağında ama gece benim yanımda uyuyordu bugün veterinerde bu durumu söyledim veteriner bana direk hayır aynı yatakta olmaz insanlar bile nefes temasıyla birçok hastalığa maruz kalıyorlar ve bu hastalık nefes temasıyla kediden insana da geçebilir o yüzden kediyi başına hafif vurarak bile olsa yataktan indirin kendi yerini bilsin dedi halen kafam karışık :s

GOKCEOZGUN

Geceleri daima benimle yatar. Gündüzleri bu durum çok değişir. Koltukta, sandalyede, camda, bazen vitrin üzerinde, bazen tv sehpası önünde, zigon sehpada, bir minderin üstünde, bir hırka veya ceketimin üstünde vs. o kadar çok var ki.Ne kadar çok uyuyorlar bu kediler :)

Maskotm

Benimle uyuyor genelde bu zamana kadar ne onun zararı oldu nede benim.. Bende ilk zamanlar tedirgindim üstüne yatarmıyım acaba diye :) ama hemen kalkıyorlar zaten arkadaşların dediği gibi. Şimdi alıştık birbirimize sütümüzü içip uyuyoruzz :))

harikayanadur

neussos veterinerim aslında şunu demek istedi ağız ağıza uyumayın yani ikinizinde oksijen alması lazım ama öyle uyursanız birbirinize bıraktığınız nefes karbondioksit olur ve bu da ikinizin nefes alanını daraltır demek istedi. çünkü benim kedi direk başını yastığa katıp ağzımda nefesini hissedeceğim mesefede uyumayı seviyordu :)

kediaskim

benimki hep dibimde ben nerde yatarsam orda benim yanımda hep :)

kopekhayrani

Benim yaramaz evin en ve en sıcak yerinde yatar benim odamın camı açık olduğu için soğuk oluyor yaramaz benim odayı soğuk buluyo

Darwincan

Kendi yatağı dışında her yerde:)))

valla ne diyeyim bizimki gecenin 1'ine kadar oynuyor..
En sonunda geliyor uyandırıyor yatağıma çıkıp,Yatağımda yorganımla oynuyor yarım saat sonra yanıma geliyor yorganın üstüne yatıyor..
Sabahları ise geliyor üstüme çıkıyor bacaklarıma ben otururken..önce 15dk elimi falan yalıyor sonra koluma yaslanıp uyuyor
Uyanmasın diye çekmiyorum
Sonra koluma kramp giriyor..
Ama ben onu her haliyle seviyorum :))

Ayselgns

Oyun çadırını çok seviyor. Bazen evinde bazen minderinde uyur. Yazın yatağında uyuyor. Ama gece mutlaka benimle uyur. Zarar vermezsiniz merak etmeyin. Kendime berjer almıştım bir kere bile kullanamadım :) Eve gelen arkadaşlarım senin eşyaların nerede diyorlar ? :) Size karşı çok bağlıysa zaten kapıyı falan kapattığınızda ağlar , bekler kapıda. Ben hiç kapatmam kapı sadece cam silerken, o odayı kapatıyorum onda bile 10 dk bekleyemiyor :) biraz ağlıyor .. Ani bir harekette kendini camdan aşağıda bulabilir bu yüzden bir ömür ben ağlayacağıma 5 dakika sen ağla annecim diyorum :)

Gokgokgok

Benim kızım daha küçük olduğu için odamın kapısını kapatıyotum zaten sabaha kadar uyuyor birlikte yatıyoruz uyandığımda ayaklarımın ucunda yatıyor genelde :)

Shewky

Favori Uyku mekanı göbeğimin üzeri. En kötü ayaklarımın ucunda yatıyor

-Poncik-

Benim ponçiğim gece yatağında uyuyor ben su içmeye kalkarsam birlikte salonda uyuyoruz sabahlarıda koltukda yada kendi odasında rasgele biyerde örnek fırının kenarında uyuyor

Ares07

Benim kedim de salonda yatıyorsam koltuğun ayak ucunda, odamdaysam salonda koltuk tepesinde uyuyor. Gündüz de masa, koltuk, halı, koridor, sandalye, cam önü, kucak gibi değişik yerlerde uyuyor :)

Zehrasnmz

Göbeğimde uyumayı ikisi de çok seviyo

melikealgin

Ona koliden bi kedi evi yaptik onun icine girip uyuyo.Sıcak gelirse de kanepenin üstüne yatar.Yerde cok nadir yatar