Kediniz Nerede Uyuyor?

ozgesahinn

Merhaba arkadaşlar. Kedilerinizi nerede yatırıyorsunuz geceleri bi odada mı kalıyor yoksa onlarla mı uyuyorsunuz ? uyuyorsanız bir sorun yaşadınız mı yanlışlıkla zarar vermek gibi ?

44 CEVAP

guineapigela

Benimkilerin kendilerine ozel yataklari var petshoptan alinan..

Onlarda yatiyorlar ama bazen yatagimin uzerine cikip yatiyorlar kppegim oyle yapiyor ama kedimdende lopegimdende sorun yasamadim :)

guineapigela

Buarada baya bi goruntulenme ve cevap var okumaktan yorulacaginiz dusunuyorum :))

baran90

eğer o gün keyfi yerindeyse direkt olarak uyumaya yatağa gelmesine izin veriyorum gecenin başında ayak ucumda uyusa bile sabaha karşı beni 360 derece dönerek izliyor yalıyor oyun amaçlı ısırmaya bile çalışıyor elimi felan buna son vermek amaçlı yastık altında lazerle uyuyorum duvara tutunca 5 10 dk ilgisi kayıyor yorulup tekrar uyuyor her ne kadar ara ara gece uykumu bölmesine kızsamda günün sonunda onunla uyuma keyfinden vazgeçemiyorum

Kedimiriltisi

Fırının üstünde uyuyordu kedi evi alana kadar, şimdi kedi evinde yatıyor :)

Ares87

Benim oğlum biraz tuhaf samimiyetten hoşlanmaz hiç yanımda yatmadı kafasına göre takılıyo özellikle soğuk yerlerde fayansta yatıyor yatağında da yatmıyor artık garip ????

USTAAA

Benle yatagimda

tuanatuti

yatağı var özel evi bile var ama o kitaplığın en altında karanlık bir yerde uyumaya bayılıyor ne yapsam ne etsem vazgeçiremedim ordan napalım artık :)

sekerfare21

Benimki de bana dokunmadan uyumuyor geceleri. Yavruları olmasına rağmen yanıma gelip en azından bir patisini bana uzatıp öyle uyuyor.
Hamileyken üstümde uyuyup bel ağrısıyla uyandırıyordu sabahları beni. :D Birkaç kere de üstüne doğru uzanmış olabilirim ama ikimiz de uyku sersemi bir şekilde uyanıp, sarılıp uyumaya devam ediyoruz.

Sadece küstüğü günler diğer odaya gidip uyuyor.

Azra00

gündüz akvaryumumun kapağının üstünde, koltukta, cam önünde veya kitaplığımın en alt bölmesinde yatar gece ise istisnasız yastığımın suratımı döndüğüm tarafındaki boşlukta yatar. Gece benimle uyumasıyla alakalı bir problem yaşamadım henüz.

NovaLevent

Bizimki heryerde uyuyabiliyor ve özellikle kitaplık daki bir oyuk bulup uyumaya bayılıyor :)

fredda

biz gece balkonlar açık uyuduğumuzdan dolayı ben onunla kendi odamda yatıyorum. gece kalkıp balkona falan gider düşer diye korkuyorum, koruyucu tel olan penceremi açık bırakıyorum beraber yatıyoruz. ama çoğunlukla yerde yatıyor ya da soğuk bir yer bulursa oraya kıvrılıyor.

ozgesahinn

Soru hala güncelleniyor ben de soruyu soran kişi olarak cevap vereyim :) üç yıl önce sormuşum ve bugün birçok kedinin annesiyim. Hasta olan tedavi amaçlı eve aldığım oluyor evde olan var ve sorunun cevabı net olarak HER YER ONLARIN :)) yani o zamanlar zarar vermekten korkuyordum üstüne yatarım bacağı kırılır mı gibi ama hiçbir şey olmuyor bu duygudan mahrum kalmayın derim resmen keyif :) kedi çok küçükse 1-2 aylık yataktan inemeyecekse o tarz şeylerde dikkat edin yine de incinme olur mu olur tedbirli olmak gerekiyor.

Munevver42

Yatağımda yastığımın yanında onunda yastığı ve battaniyesi var oda cok sıcaksa balkon kapısına yapışıyor:) normalse yatağına geliyor yatıyor

Zeynepalex

Genelde dibimden ayrılmaz, ayak ucumda yada yanımda sepetinde uyur. Bazen dolap üzerinde yatar bazende karyola altında :)