Kuduz Aşısı Sonrası Tepki????

poughkeepsie

Kuduz aşısı yaptırdık kısır kedim kızgınlıkta gibi kesik kesik bağırmaya başladı, nedenini anlayamadım acaba ağrı vs yapıyor mu bu aşı yaşayan var mı böyle birşey

3 CEVAP

dddkkkks

aşı olan yeri sürekli ovmaya çalışın olmadı bi gösterin derim bizimki 4 aylıkken oldu hiç böyle bir şey yaşamadık ama kediden kediye de değişiyor tabi

gizemaslan

kuduz biraz acıtan bir aşı diye biliyorum yakıyor baya Rumeysa :( mırmıra da aşıdan sonra şişlik ve yara yapmıştı

Ozge00

Bizde bir sorun olmamıştı. Kediden kediye değişebiliyor herhalde