Kedimin Bir Gözü Bulanık

lethenia

Merhaba, kedimin sol gözü birkaç gündür bulanık ve puslu gibi karanlıkta diğerinden daha çok parlıyor ve bazen kısılıyor. Dün veterinere götürdüm ve terramycin krem verdi. Ancak kedim o kadar hareketli ve huysuz oluyor ki kremi uygularken tam olarak göz kapağını kaldırıp uygulayamıyorum ama gözünün içine giriyor yine de. Dışa taşan kısımları da hemen siliyor ve yalamaya başlıyor. Herhangi bir sıkıntı olur mu bu durum merak ediyorum teşekkür ederim şimdiden cevaplayanlar için.

5 CEVAP

Drawhel

Yalamamasına özen gösterin, oyalayarak veya sevdiği bir şeyi yaparak sürmeye çalışın netice de kremin içerisinde bir çok kimyasal madde var yalaması sorunlara yol açabilir

lethenia

Cidden durduramıyoruz kremi uygular uygulamaz zıplayıp kaçıp deli gibi koşmaya başlıyor tutacak zamanımız bile olmuyor. Sonrasında yoğurt yedirmeye de çalıştım ama çok yemiyor onu da.

Drawhel

Yani az çok anlayabiliyorum benim kız da hapı zor içer baya uğraştırıyor, uyurken de deneyebilirsiniz

lethenia

Bugün uyurken kremi sürmeye çalıştım sürdükten sonra direk kaçtı ve yüzünü temizlemeye, yalamaya başladı. Umarım bir sıkıntı çıkmaz çok teşekkür ederim cevabınız için.

Esraby

Merhaba, kedinizin sonraki durumu ne oldu? Uzun zaman olmuş aynı durumu şu an biz yaşıyoruz süreç nasıl ilerledi iyileşme oldu mu? Teşekkürler