Kedimin Patisi Şişti

Kedim 4 gün önce eve geRi döndüğünde yürümekte sıkıntı çektiğini gördük, ertesi gün patisinin şiştiğini ve üzerine basamadığını fark ettik. Üçüncü gün de veterinere götürdüm, kırık olduğunu söyledi ve alçıya aldı. Kedim 7 saat sonra narkozun etkisinden daha tam uyanmadan alçıyı çıkardı, bu gün tekrar gittiğimizde daha narkozun etkisi geçmediği için tekrar vurmamız sakıncalı olur diye düşünerek nakoz istemedik bi kaç gün sonra yapalım dediler, bizde kendimiz patisine destek olarak bi şeyler yaptık ama kanamaya başladı ve koktuk, geri çıkardığımızda şişin indiğini fark ettik. Şuan narkoz etkisiyle hiç bir şey yapmıyor mama yemiyor su içmiyor? Kırık olsa neden kanar? Patisinin altı deri olan kısmı kanıyor? Sizce ne olabilir lütfen yardımcı olun????????

1 CEVAP

suleren

Bence baya kötü görünüyor, lütfen başka bi veterine götürün.