Strese Bağlı İshal İhtimali

gokceninko

Araçla yolculuğu hiç sevmeyen bi kızım var :(((cuma günü yaklaşık 45 dakikalık bi yolculuk yaptık ama çığlık çıplığa kusmakla geçen berbat bi yolculuktu bu...pazar gününden itibaren ishal oldu strese bağlı bi ishal old düşünüyorum ama perşembe günü veterinere götürücem yaş mama ve ödül mamasını kestim dünden beri sadece kuru mama veriyorum keyfi yerinde oynuyor uyuyor mama da yiyor ama ishal :((( umarım önemli değildir ama hep daha serin yerlere yatıyor hava sıcak old için ...sormak istediğim buna benzer durum yaşayan var mı:(((

9 CEVAP

Ozge00

Olabilir. Tavuk göğsü haşlayıp verebilirsiniz.

Gelyahron

Stresten kaynaklı olabiliyor

gokceninko

Öyle mi bense yaş mama ve ödül mamasını kesmiştim ...denicem yoğurt vermeyi hemen çok sağolun

QueenMete

Merhaba çok geçmiş olsun probiyotik verebilirsiniz, çocuklar için olandan eczaneden alırsanız günde 10 damla yeterli olacaktır. 10 damlanın tamamını birden vermeyin gün içerisine bölerek verirsiniz. Ayrıca tavuk göğsü içerisine patates ve pirinç koyup haşlayıp verebilirsiniz. Çok sulu olmasın ve çatalla ezip verince sindirimine iyi gelecektir. Son olarak evde yoğurt mayalıyorsanız tatlı olmasına dikkat edin bir tatlı kaşığı kadar ılık verebilirsiniz.
Çok geçmiş olsun.

gokceninko

Teş ederim umarım iyileşir korkuyorum çok kızıma bişey olacak diye da 11 aylık :((((

gokceninko

Kaç günün sürer acaba bugün ikinci günü :((((

Gelyahron

Sıvı besinler verebilirsiniz, kefir, yoğurt gibi ne kadar sıvı alırsa o kadar çabuk iyileşir

Yuusuft

Pro plan fortiflora probiyotik var 2 paketi 1 günde keser ishali vet. Alın deneyin durumda gözle görülür değişiklik olur

gokceninko

Kuru mama yaş mama ve ödül maması hariç hiçbirşey yemiyor alıştırmadım öyle şeylere az önce yoğurt verdim kokladı yemedi patisine sürdüm azcık yedi ...:(( veterinere götürünce de strese giriyor korkuyor ama götürücem yine De ...probiyotik denicem bakalım :((