Kedimin Hangi Cins Oldugunu Bilmiyorum?

lethenia

Merhaba, kedimi 2 ay önce sahiplendim ancak cins olup olmadığını bilmiyorum açıkçası gelenler hep cins kedi mi diyor bende hayır tekir diyorum ama tam bilmiyorum açıkçası. Sizce kedim tekir mi?

16 CEVAP

ZehraBulutt

Van kedisi

bbeyzvv

gözleri aynı renk ama bunun van kedisi değil bence

ZehraBulutt

Van kedisi olunca illa gözlerinin farklı renk olması gerekmiyor.

tuanatuti

bence de van kedisi değil belki kırmasıdır

bbeyzvv

ankara kedisinin de tüyleri uzun olur zaten
umarım sağır değildir full beyaz kedilerin çoğu doğuştan sağır kırma olduğu için ihtimal düşer tabi ama yine de var ihtimal
tüyü kadar ömrü olsun

lethenia

Bembeyaz tekir kediler yok mu peki normalde ?

ZehraBulutt

Var ama diğer özellikleri de uyuyor van kedisine, kulakları, gözleri, vücut yapısı.

lethenia

Anladım, teşekkür ederim yanıtınız icin:)

Tengu

ankara kedisine benziyor. arkadaşımın vam kedisinin göğsündeki tüyler bu kadar uzun değil

Gelyahron

Mis gibi tekir bir kedicik

ElanurAksoy

Ankara kedisine benzettim ben

Seliniz

Ankara veya van kırması bence

lethenia

Babası Van kedisiymiş arkadaşlar kırma oluyor kendisi :)

ZehraBulutt

Sağırlık mavi gözlülerde oluyor.

lethenia

Yok sağır değil aksine en ufak kıpırtıya bile inanılmaz duyarlı :)