47 Günlük Kedi Annesinden Ayrılır Mı?

harikayanadur

merhaba arkadaşlar ben kedi sahiplendim cumartesi günü 47 gün oluyor annesini emeli artık ayırabilir miyiz bide cumartesi hemen alıp veterinere gitsek sorun olur mu bana sütten kesilecek sonra götüreceksin dediler ne kadar doğru!

6 CEVAP

Badems

Evet sutten kesildikten sonra almaniz gerekiyo, biraz daha bekleyin bence henuz cok kucuk

harikayanadur

ne zaman peki ne yapmalıyım şimdi

Badems

Biraz daha bekleyin zaten bi sure sonra annesi istemeyecektir. En azindan iki hafta daha, bagisiklik sisteminde zayiflik olmamasi acisindan

harikayanadur

peki haftaya alınca o zaman direk veterinere götürebilir miyiz bu hafta sütten kesilmezse yani

harikayanadur

ama bizim sahiplendiğimiz yavru kedi şu anda kuru mama bile yiyormuş ve arkadaş dedi pek emmiyor diğerleri emiyor dedi 47.günde almamız gerekiyormuş öyle söyledi yani

Nayeli

en az 2 ay. ama uygun olan 3 aydır