İç Parazit Damla Şeklinde Olur Mu ?

Sedayksl

Merhabalar bugün kedimin kuduz+iç parazit aşısı için vet. gittik iğneyle ensesine doğru bi sıvı uyguladı dış parazitini geçen haftalarda yapmıştık zaten o an sormadım kuduzunda nasıl olduğunu bilmediğimden , acaba iç yerine dış parazit uygulaması mı yapıldı emin olamadım vet. dönüp şimdide soramadım güvensiz gibi bilginiz var mıdır acaba ?

9 CEVAP

bbeyzvv

iç parazitin de damla versiyonu var

Gelyahron

Profender varmış damla seklinde iç parazit için, belki ondan yapmıştır

Sedayksl

Anladımm karnesinde tenidur işlenmişte bilemedim sağolun

elberp

Tenidur iğneyle yapılıyor normalde. Damla çeşidi var mı bilmiyorum.

elberp

Pardon iğneyle yapıldığını yazmışsınız zaten.

Sedayksl

Kuduz aşısı olabilir iğneyle uygulanan kafasından enseye uyguladığı kafamı karıştırdı

elberp

Yapılan iğne karnesine tenidur olarak yazıldıysa o iğneyle yapılan iç parazit. Bizim veterinerde de 2 ayda bir iğneyle tenidur yapılıyor iç parazit olarak.

Sedayksl

Enjektede karıştırmış olabilir iki ilacı o zaman dediğim gibi ensesine sürmesi bilmediğim için acaba dedim insanlık hali

Sedayksl

Enjektede karıştırmış olabilir iki ilacı o zaman dediğim gibi ensesine sürmesi bilmediğim için acaba dedim insanlık hali