Köpekler Kedi Maması Yerse Sorun Olur Mu ?

surayilmz

merhaba sokaktaki kedilere mama aldım her gün veriyorum ama onlardan önde köpekler koşup yiyor kedi maması olduğundan zarar verir mi diye aklıma düştü

3 CEVAP

zibityus

köpekleri beslerken görmemelerine özen gösterirseniz onlar için büyük iyilik yaparsınız. 300 metreye kadar koku alabilirler o uzaklıkta bir yere bırakın ama görmesinler.

bademthecatt

Hayır bir sorun olmaz ama yinede imkanınız varsa biraz köpek maması alıp köpekleride besleyebilirsiniz

Kesten

Bu yardımcı olacaktır.
Sokak hayvanları besleme