Acillll

meeeerlin

malttan sonra suyla karıştırılmış yoğurt verdim şuan sürekli miyavlıyor öğürür gibi yapıyor ikisini ard arda verdiğim için dokunmuş mudur

9 CEVAP

bademthecatt

Her gün vermeniz fazla haftada 2-3 gün vermelisiniz dokunmuş olucağını zannetmiyorum

bademthecatt

Haftada bir yoğurt verebilirsiniz varsa ev yoğurdu olsun malt haftada 2-3 gün

meeeerlin

teşekkür ederim

bbeyzvv

şart değil market yoğurdu da olur

QueenMete

Market yoğurdunun içerisinde raf ömrünü uzatacak kimyasal var ve içeriğine bakarsanız tuz mevcut ( tuz diye yazmıyor kimyasal bileşeni yazıyor) kediler için tuz, şeker çok zararlı olduğu için ve probiyotik değerinin fazla olması nedeniyle tabii ki ev yoğurdu ile market yoğurdu arasında fark vardır. Ayrıca baktığınız canı önemsediğinizi düşünerek bu farkı gözetmeyeceğinizi düşünmekteyim.

meeeerlin

kedim icin

bademthecatt

Tüy kusmaya çalışıyor olabilir

meeeerlin

ama her gün malt veriyorum

meeeerlin

ben market yoğurdu veriyorum suyla karıştırıp yararlı diye ev yoğurdu olması şart mı yoksa hiç vermeyeyim mi