2 Aylık Yeni Aldığım Kedi Mamasını Yemiyor Tuvaletini Dahi Yapmadi Eve Geleli 2 Gün Oldu Mito Aldım

furkancAli

Sadece çişini yaptı oda halıya yapmıyo kabına kumu vancat topalaklaşan

11 CEVAP

ezgGii

bence kuru mamayı da ıslatıp verin, benimki de 2 aylıktı ve kuru mamayı zor diyordu dışkısını yaparken zorlanıyordu ıslatıp veriyordum bir daha öyle yapmadı ve bir bilgi daha belki işinize yarayabilir limon sıktığınız yerden uzak duruyor tabii sıktığınız yere göre değişir mesela bulunduğu odanın kapısının önüne dışarı çıkmasın diye sıkmak pek bir işe yaramıyor üzerinden atlıyor

fatmatina

2 aylık çok küçük eğer kuru mama deniyorsanız yavaş yavaş alıştırmalısınız,öncelikle yavru kediler için satılan süt tozları ile süt hazırlayabilirsiniz daha kolay olacaktır onu içmesi.

furkancAli

Çok teşekkür ederim

Gofretsla

mito çok güzel bir mamadır fakat 2 aylık çok küçük bir kedi için süt tozu alıp 3 aylıktan sonra kedin kuru mamaya başlayabilir

Gofretsla

tabiki yaş mamada ver onu unutmuş

Gofretsla

tabiki yaş mamada ver onu unutmuş

kitten konservelerle yavaş yavaş alıştırabilirsiniz ve diğer junior mamalardan daha küçük taneli olan ve ilk 4 ay kullanabilieceği royal canin mother and babycat kullanabilirsiniz . tuvaletini yapmaması bir şey yemediğinden kaynaklanıyor olabilir eve yavaş yavaş alıştırmakta fayda var mamasını yedikten sonra 5 -1 dk sonrakumunun üzerine koyabilirsiniz

Yusufsal

Yaş mama dene.

Yusufsal

Yaş mama dene.

Yusufsal

yaş mama dene.

Yusufsal

yaş mama dene.