Kedim Hangi 2 Cinsten, Türüne Ne İsim Veriliyor

ElanurAksoy

1.5 aylık civarı bir erkek kedim var, yüzü kulakları patileri ve kuyruğu boyalı gibi siyah :D, karnesinde scottish fold yazıldı sahiplediğimiz adamda fold dedi bu fold türüne ne deniyor hani farklı isimleri oluyorya, birde bilgili arkadaşlar varsa sizce anne babası hangi cinsler

19 CEVAP

Seliniz

Scotish straight ama chocolate point aynı zamanda . Ayrıca bir buçuk aylık kediyi annesinden ayırıp satın almak çok yanlış . Bir gün alınan sütün bile bağışıklık sisteminde çok önemi var keşke biraz daha bekleseydiniz

ElanurAksoy

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ediyorum hepinize ama yavrumuz kendisi annesini emmeyi bırakmış, normalde daha bekleyecektik 2 aylıkken alınacaktı fakat kedi emmeyi bırakmış ????

ZehraBulutt

1,5 aylık kedinin emmeyi bırakacağını hiç sanmıyorum erkenden başından atabilmek için öyle söylemiştir veren kişi. Bırakırsan 4-5 aylık olana kadar emiyor ev kedileri.

Ayselgns

Benim foldum var ama hiç böyle bir fold görmedim. Belli ki yanlış yazılmış. Düzeltilir karne yenilenir.