Kedim Hangi 2 Cinsten, Türüne Ne İsim Veriliyor

ElanurAksoy

1.5 aylık civarı bir erkek kedim var, yüzü kulakları patileri ve kuyruğu boyalı gibi siyah :D, karnesinde scottish fold yazıldı sahiplediğimiz adamda fold dedi bu fold türüne ne deniyor hani farklı isimleri oluyorya, birde bilgili arkadaşlar varsa sizce anne babası hangi cinsler

19 CEVAP

ZehraBulutt

Scottish fold değil scottish straight kediniz. Bu renge chocolate point deniyor.

surayilmz

benimkiyle aynı bu :) british blue point cinsi

sco straight bence, siyam değil o kesin. fold zaten değil profilimdeki kedi fold mesela farkı görebilirsiniz.

ZehraBulutt

Siyam değil sadece rengi siyam kedisiyle aynı.

ElanurAksoy

Yok siyam değil, yüzü çok benziyor siyamlara, arkadaşlarımda siyam zannediyor, zehra hanım karnesinede scottish fold yazıldı, bi sorun yaratırmı

ZehraBulutt

Hayır bir sorun olmaz çok bir önemi yok karnede ne yazdığının.

ElanurAksoy

teşekkürler

AnneRoss

Türden hiç anlamam ama bu ne güzel bi kedi böyle maşallah o.o

Wolter

Scotish Straight Kesin yani adam size niye fold demiş onu anlamaya çalışıyorum cidden

bbeyzvv

siyamm aşırı güzel tüyü ksdar ömrü olsun

ElanurAksoy

Herkes farklı şeyler söylüyor arkadaşlar herkesin dediginede benziyor aslında büyüdükçe anlasilir

bbeyzvv

sağlıklı olsun da gerisi önemli değil çok minnoş zaten

bbeyzvv

ama bence zehranın dediği ben tam bakmadan yazmıştım

tuanatuti

fold olursa kulakları kıvrık oluyor siyam değil zaten scottish straight veren de ne verdiğini bilse keşke

tuanatuti

bir de söylemeden edemeyeceğim 1.5 aylık kedi sahiplenilmez en az 2 aylık olması gerekiyor anne sütü çok önemli