Karnede Yazan Cins Değişiyormu?

ElanurAksoy

Arkadaşlar bizim kedimiz ilk başta fold sanıldı yavrumun eski sahibide bize öyle demişti fakat scottish fold değil sanırım, diyelim doğru cinse kesin olarak ulaştık veteriner karnesinde yazanı değiştiriyormu böyle birşey yaşayan varmı veya karnede bu tür şeylerin değişip değişmemesi hakkında bilgi sahibi olan?

4 CEVAP

Gelyahron

Karne dediğiniz ne, aşı kartı mı

Seliniz

Bi önemi yokki orda yazan cinsin

surayilmz

bence gerek yok değişmesine aşıları için önemli zaten benimkinin de önceki sahibi dişi demişti ama erkekmiş kedim karnesine dişi yazdırtmıştım hala duruyor

ElanurAksoy

evet aşı kartı, teşekkür ederim @surayilmz