Kedim Kizginliga Girmis Olabilir Mi?

vildancansiz

Merhaba kedim 7 aylik, asiri bir enerji patlamasi yasiyor su an duz duvara tirmanacak nerdeyse atliyor zipliyor hizini alamiyor eskiye oranla daha cok miyavliyor ve genelde yerlere yatip haliya surtunuyor acaba kizginliga mi giriyor henuz kisirlastirma ameliyati olmadi eylul-ekim gibi yapmayi dusunuyorum.

5 CEVAP

Gelyahron

Evet kızgınlıktan yapıyor olabilir erkek mi dişi mi kediniz

vildancansiz

Disi kedim

Gelyahron

Bence süreyi daha fazla uzatmadan Kısırlaştırabilirsiniz. Hani olur Allah korusun evden kaçar camdan atlar, şu an hamile kalma riski var. Ekim gibi yapacağım demişsiniz ama yine de tercih sizin tabi ki

vildancansiz

Tesekkurler, su an maddi olarak musait olmadigim icin ameliyati yaptiramiyorum ama en yakin zamanda yapabilecegim zaman yaptiracagim

nidaxu

evet kızgınlığa girmiş mümkin olduğunca ilgilenmeye çalışın oyunlar oynayın