Tasma Gezdirme İpi

Merhabalar arkadaşlar, köpeklerinizin ya da kedilerinizin göğüs tasmaları için hangi marka otomatik gezdirme ipi kullanıyorsunuz acaba ? Flexi, Doggie ve Mio gördüm ben acaba sizler ne kullanıyorsunuz ve memnun musunuz ? Marka belirtebilirseniz çok sevinirim
-Fotoğraf örnektir-

3 CEVAP

Kuzucansu44

Ben kedilerime de köpeklerime de flexi kullanıyorum.İpli değil şeritli olanlardan almanızı tavsiye ederim

zibityus

flexi tasma köpekler için uygun bir ürün değildir.
sebepleri;
kayışın sizin 3 kol boyunuzdan uzun olması, köpek sizin etki alanınızdan çıkmış olur.
felexilerin mekanizması çok dandiktir, küçük bir çentik tutar bu yüzden kazalara sebep olabilir bir anda uzayabilir.
kayışı bileğinize geçiremezsiniz ve sağlam tutamazsınız yine bir kazaya sebebiyet verebilir bir anda elinizden kaçabilir.
.

Kuzucansu44

Ben neredeyse kedilerime de köpeklerime de 2 yıldır kullanıyorum. Herhangi bir sorun olmadı❤️