Kedim 4.Kattan Düştü Miyavlamıyor

tugcelenk

Merhaba. 1 yaşındaki kızım 3 gün önce pencereden ayagi kayarak düştü. Anında veterinere götürdük ve kabaca rontgeni cekildi fiziksel olarak bi sorun yok ama hala şok icinde olduğunun farkındayım. Kedim düştüğü günden beri miyavlamıyor. Bunun icin ne yapabilirim bilmiyorum, belki birileri yardimda bulunabilir? Ne yapmalıyım sizce psikolojisini duzeltmek ve sesini geri kazanmasi icin?

8 CEVAP

holdmybeer

öncelikle geçmiş olsun umarım iyileşir bebeğiniz en kısa sürede. ama lütfen önlemlerinizi alın herkes alsın yalvarırım. siteye her girdiğimde en üstte “kedim düştü” olaylarıyla karşılaşıyorum. bunu okuyan herkese sesleniyorum eğer pencerelerde balkonlarda önleminiz yoksa bir an önce tel yaptırın önlem alın. benim başıma gelmez demeyin. bebeklerinize dikkat edin. ne siz üzülün ne bir bebeğin canı yansın. tekrar geçmiş olsun

dilaraxx

Sadece psikolojik olduğunu sanmıyorum.Bence veterinerin değiştirin. İç kanama için iğne yapılması gerekirdi.

dilaraxx

İç kanama için iğne yapıldıysa iyi ben yapılmadığını zannettim, ama şuan bence korkudan tepki vermiyor olabilir.

dilaraxx

Bir kabaca röntgen çekip gönderdiler mi?

tugcelenk

Evet iskeleti icin rontgen cekildi ama yumusak doku icin cekilmemis ve bunu bugün aradagimizda söylediler. Diyaframda sorun olabilir diye tekrar goturucez fakat ben psikolojik oldugunu düşünüyorum. Ama bunun tedavisi var mıdır varsa nedir bilmiyorum

Ayseenur10

İç kanama riski için iğne yapılması gerekiyordu. Ağzının içine bakın damağında yara var mi diye

tugcelenk

Damaginda bir sorun yok sapasağlam. Çişini kansız yaptı ic kanamasi oldugunu dusunmuyorum. 4 tane iğne yapildi o an

tugcelenk

Ic kanamasi icin igne yapildi arkadaşlar