Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

uygun veteriner kliniği

ilanekle
ilanekle

8389


veterinerimizi abartılı fiyatları nedeniyle değiştireceğiz. İstanbul da uygun fiyatları olan hafta sonları açık iyi bir veteriner tavsiyeniz varsa paylaşabilir misiniz ?

5 Cevap

Theswimmer
Theswimmer

2337


Hangi yakada veteriner arıyorsunuz?

ilanekle
ilanekle

8389


Avrupa .

kedilikizzz
kedilikizzz

114901


Veterinerlerin fiyatları zaten çok oynamaz çok değişmez. Kullanılan ilaçlar,aşılar,vitaminler,tedaviler ve uygulanan diğer herşeyin veterinerler odası tarafından fiyatları belirlenmiştir. Veterinerlerde piyasaya göre yani mesela İstanbul piyasası çok çok yüksek buna göre değişiyor. İstanbul içinde nereye giderseniz gidin fiyatlar çok farketmeyecektir. Fiyatlar il il ufak tefek değişime uğruyor sadece. Malesef fiyatlar çok yüksek. Kendimizden kısıp yavrularımıza arttırmaya çalışıyoruz. Keşke bu canlar için biraz daha vefalı davranılsa :((((

ilanekle
ilanekle

8389


Evet kesinlikle haklısınız şu zamanda işini para için değilde hayvan sevgisi için yapan bir veteriner bulmak çok zor. Ama bir kaç arkadaşla konuşunca fark ettim bir kısırlaştırma ameliyatına 800 istemişti arkadaşlar 250 liraya yapmış bende biraz şüphelenmiştim. Onlara sordum ama baya uzak bize ve hafta sonları kapalı. Sanırım eski veterinerle devam edeceğiz.
Ama olurda bu konu hakkında tavsiye verecek olan arkadaşlar varsa diye konunun güncel kalmasını rica ediyorum.

milodelisi
milodelisi

11182


Tilia Vet süperdir. Avrupa yakasında beşiktaşta. Tarabya taraflarında ararsanız Animalium'u önerebilirim. Ama Tilia Vet en iyisi. Fiyatlarda yardımcı oluyorlar. Kedimin her aşı-damla ve kısırlaştırmalarını onlar yaptı. Hem çok tatliş hemde çok ilgililer:)

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
434 Görüntüleme
5 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor