Kedim Kabız Mı?

venniee

arkadaşlar kedim 2 günde bir dışkısını yapıyor. Yaptığı zamanda çok fazla yapıyor kimisi küçük top şeklinde kimisi orta uzunlukta... Mesela dün gece kumunu temizlediğimde dışkıları vardı ama az önce hiç dışkılamadığını ve çok az işediğini farkettim. Kabız olabilir mi? Yemesi içmedi yerinde 5 aylık

5 CEVAP

bbeyzvv

yaparken zorlanıyor mu
kefir veya yoğurt verin kabızsa iyi gelir kabız olmasa da zararı yok yararı var

bbeyzvv

çok sert mi kakası elinize eldiven geçirip ezin eğer eziliyorsa kabız değildir ezilmiyorsa kabız olabilir

venniee

bilgilendirme

; kalın taneli kum almıştık yanlışlıkla ona geçtiğimizden beri böyle. Acaba kuma mı yapmak istemiyor?

venniee

yaparken görmedim yakalayamıyorum çünkü gece veya sabah sadece kum örtme sesini duyuyorum

Ozge00

Benimki sabah aksam olmak uzere günde 2 defa yapıyor, sizinki biraz az geldi bana. Düzenli yoğurt verebilirsiniz, yemiyorsa prebiyotik alabilirsiniz. veteriner bize imunex vermişti cok etkisini gördük, mamasina bir pompa sıkıyorduk. Hekiminize Danışarak alabilirsiniz