Van Kedisi Sizce Kaç Aylık

afindas

merhaba fotoğraflarını koyduğum van kedisi sizce kaç aylıktır sahibi 2 diyor (fotoğraflar biraz kalitesiz kusura bakmayın ben çekmedim)

7 CEVAP

Dkkdkx

2 aylık

yusufsaygin2

Dişlerine falan bakmadan net bir şey söylenemez. Boyutu 2-3 aylık gibi duruyor ama.

afindas

15.06.20 doğumlu diyor hatta 45 günlük bana şaşırtıcı geldi büyük olması van kedileri uzun boylular ama hızlı geliştiklerini bilmiyordum

eceleo

3 aylık gibi

ZehraBulutt

Doğrudur 2 aylık gibi duruyor.

Buketbayraktar

3 aylık gibi daha çok boyu uzamış çünkü

suleren

2-3 aylık boyu uzun bir kedi, benim kedim de böyleydi o yüzden daha büyükmüş gibi geliyor:) sağlıklı uzun bir ömrü olsun güzelliğin.