Acil Bakın Lütfen

cengizuly

Komşumun evinde yaşayan 1.5 yaşında
-anne ve yavruları var.-bir kedi var.Akşama kadar sokakta gezer sonra eve gelirdi.Bugün onun yavrularını severken biranda bana saldırdı,kolumu boydan boya çizdi ve kanadı.Kedide hiç kuduz belirtisi görmedim lakin yinede korkuyorum
-iğneden çok korkarım-sizce bişey olur mu?

6 CEVAP

Tengu

komşunuza kuduz aşısının olup olmadığını sordunuz mu? eğer kedinin aşısı yoksa tetanoz aşısı yaptırmanız iyi olur

Filizgeziciix

aşı karnesinde yazar kuduz vs aşısı olduğu. Kuduz aşısı yaptırmak zorunlu eğer aşısı yoksa şikayet bile edebilirsiniz

Anonymus552223

Hicbirsey olmaz. Yavrulara saldirdiniz diye yolmustur.

Miyhavponmil

Benim kedimin de dışarıda yaşadığı için aşısı yok ama normal dışı bir şey görürsem araştırıyorum bazen de veterinere danışıyorum.
Beni çok cırmalayıp kanattı manyak:)Ama sağlıklıyım aşı olmadım.

Anonymus552223

Yavrulara saldirdiniz degil pardon sevdiniz diye.

cengizuly

Kedi komşumun değil.Apartmama bi şekilde girip kapının önünde miyavlıyor onlarda içeri alıyor.Yavruları komşumun evinde.