1 Aylık Yavru Kedim Kaşar Peynir Yiyor

ebrar010

1 aylık yavru kedim kaşar peynir yiyor onun dışında et ve ekmek de yiyor bir zararı olur mu?
Yardımcı olursanız çok sevinirim

7 CEVAP

bbeyzvv

ekmek vermeyin kaşar çok sık verilmesin et de çiğ değilse sorun yok

bbeyzvv

ama 1 aylık daha mamaya başlamamış biz de aynı hatayı yaptık mamaya başlamayan kediye ek gıda verilmez direkt kuru mama alıştırılmalı yoksa tadı güzel diye diğerleirne alışırsa kuru mamanın yüzüne bakmaz bizimki 3 aylık olana kadar kuru mama yrmemişti bu yüzdem

bbeyzvv

bu arada kuru mamayı ıslatılmış halde yarım saatten fazla bekletmeyin bakteri oluşur

Badeemm

Et ve kuru mamasını karıştırıp vermeyi deneyebilirsiniz

ebrar010

Çok teşekkür ederim. Kuru mamayı biraz ıslatıp öyle vereyim o zaman.

Anonymus552223

1 ay bu kadar karisik beslenme icin biraz erken bence. Yine de kaka durumuna bakarak anlayabilirsiniz verdiklerinizin dokunup dokunmadigini. Annesi yok muydu

ebrar010

İshal gibi olmuştu ondan sonra daha vermedim.
Annesi var ama yemek kokusunu alınca çok miyavlıyorlar.