Sokaktaki Kedicikler İçin Uygun Fiyatlı Mama Önerebilir Misiniz ?

Dilek2101

Anket

Enjoy
(2 oy)
Trendline
(0 oy)
Mito
(7 oy)
Diğer ?
(0 oy)
Toplam (9 oy)

Enjoy, trendline veya mito arasında kaldım. Bu ay sıkışık olduğum için uygun fiyatlı almam gerekiyor. Mito ve enjoy hakkında olumsuz yorum çok okudum. Sizce hangisi daha iyi ? Ya da farklı bi mama önerisi olan var mı ?

6 CEVAP

Ozge00

Bunlara ek mystic de iyi. Ben hiçbirini kullanmadım ama içerikleri hemen hemen aynı dediginiz mamalarin.

Trendline önermem onun haricinde Enjoy ve Mito gayet iyi. Newcat isimli bir mama var hepsi burda sitesinde onu da alabilirsiniz onu da gayet seviyorlar. Yani enjoy mito newcat sokak kedileri için gayet iyi.

Size tek önerim Goody ve adı falan bilinmeyen saçma sapan mamalardan uzak durun. Özellikle Goody isimli samandan farksız mamadan uzak durun. Kediler o mamayı yemektense aç aç gezmeyi tercih ediyorlar

Dilek2101

Goody aldım bi ara dediğiniz gibi berbat bi mamaydı. Kediler koklayıp gidiyordu. Şuan elimde kalmasın diye çok çok aç olan kedilerin olduğu semtlere gidip onları besliyorum. Evimin önünde yemeyenler için mecbur kendi kedimin kısır mamasını veriyorum. Ama onlar için ayrı bi mama almam gerekiyor. Bu yüzden sevmeleri önemli benim için

Ben şahsen Enjoy, Mito, Newcat sevmeyeni görmedim. Ayrıca Proline mama var onu da çok seviyorlar ama sanırım 1 tık daha pahalı onun fiyatı. O yüzden söylemedim. Eğer bütçeniz varsa Proline alabilirsiniz onu da çok seviyorlar

Dilek2101

Enjoyun taneleri sanki biraz büyük geldi bana. Mito daha küçük gibi. Yavru kediler de var onlar da yiyecek çünkü

Dilek2101

Mystic de olabilir evet. Zaten fiyatları hemen hemen yakın gibi