Kedim Kumunu Kapatmıyor

seymasss

merhaba 2 gün önce sokaktan kedi sahiplendim kedi tuvaletini yaptıktan sonra kapatmıyor aslında ilk başta yaptığında kapatmıştı sonradan hiç kapatmadı, patisiyle eşeleyip kapattırmaya çalışıyorum ama yine de kendisi kapatmıyor. ne yapmam gerekir, neden böyle yaptı?

4 CEVAP

Gelyahron

Dışkısını kumun üstüne bırakın, kumuna götürüp koklatin hatta başında bekleyin. Diğer sebep kumunu beğenmemiş olabilir.

seymasss

yok mudur tavsiyesi olan

seymasss

Sanırım ilk eve geldiğinde stres yaptı ya da tuvalet eğitimi yoktu, patisiyle eşelettim bi kaç kez şuan kapatıyor teşekkür ederim

seymasss

Sanırım ilk eve geldiğinde stres yaptı ya da tuvalet eğitimi yoktu, patisiyle eşelettim bi kaç kez şuan kapatıyor teşekkür ederim