Kırma/Tekir?

fredda

Anket

kırma
(13 oy)
tekir
(8 oy)
başka cins
(3 oy)
Toplam (24 oy)

arkadaşlar merhaba. iki gündür gözleri kapalı ve acı çekmekte olan bir kedi vardı. dündendir ulaşamadık belediyeye ama bugün itibariyle barınağa ulaştık. belediyenin barınağı onu teslim almaya geldi. yanında bu kediyi getirmiş sahiplendirmek istiyor. acaba kırma mı yoksa tekir mi? burada ilan açacağım.

8 CEVAP

Siyammm

Mavi rusçular geldi siz mavir tuşu Sarman gibi bişey sanıyonuz her aksakallı dede değil. Tr de safi olduğundan şüphe duyduğum bir cins. tekir kedi işte her griye mavi Rus ,uzun tüylüye Norveç orman demeyin. Bu yorumu kaçıncı kez yazdım bilmiyorum

iidyl

atalarında british’lik veya blue russian’lık olabilir ama kulak tüy yapısı tekir. bizim dağ evinin orada bunun yeşil gözlü versiyonu vardı bildiğiniz blue russian’dı ama tüm kardeşleri tekirdi. çekinik gen olaral gri tüy aktarılıyor olabilir diye düşünüyorum. safkan cins olmadığı belli ama her haliyle çok güzel bir bebek. umarım en kısa sürede yuvalanır :’)

TarcinBey

Mavi Rus Kedisine benziyor.

AnneRoss

Mavi Rus a benziyor evet

Siyammm

@iidyl bir arkadaşımın saçları sarı kesin iskandinavdır

Siyammm

@iidyl bir arkadaşımın saçları sarı kesin iskandinavdır

iidyl

benim de ten rengim açık kesin rusum

AnneRoss

Yahu benziyor demişiz ne var bunda kimse aaaa mavi rus bu dememiş ki :D Belli ki net bir fikrimiz olmadığından benzetme yapmışız ne bu şiddet bu celal valla komik oluyosunuz ya dlssmdkdldlflf