Stresten Kedi Ölürmü

1453Fatih

Yola çıkacağız 1-1.30 satlik 10mdkka arabada durunca dili dışarıda nefes alalıyorda

4 CEVAP

Ozge00

Stresten yapıyorlar çoğu zaman onu. Yani cok stresli geçiriyor demek ko yolculuğu. Veterinere danışarak bitkisel sakinleştirici alabilirsiniz.yaziko kadad strese girmesin

Ozge00

Bir de o hareketi cok koşup oynayinca yorulunca yapıyorlar.karistirmayalim

TarcinBey

Su içirmeyi ve sakinlestirmeyi deneyin. Stresi kalbine vs vurmazsa bir şey olmaz :)

derya1616

tasima cantasinin ustunu ortun ince bir ortuyle karanlik onu sakinlestirecektir.korktugu icin dili disari cikar ve salyasi akar .kalbide cok hizli atar .ama sen onunla konus surekli ve üstünü ört .veterinerimiz oyle demişti bize.