Kedimin Maması Döküldü

zin

Mama kabinda maması bosalınca kedimin kabina kuru mamasıni koydum ama cam kavanozdaki tüm mama elimden düştü, son mamasıydı yarım kilodan az kalmiştı topladim ama içimede sinmedi cam tozlari var kimi mama tanelerinde Allah korusun kedi yiyince ölür diye attim. Ne yapcam şimdi 4 agustostan önce mamada gelmiyor. Yardimci olun evde kedim icin neler yapabilirim 4 aylik olduğu için gecede acıkıp yiyordu

12 CEVAP

Ozge00

YouTubeda da nasıl yapıldığında kadae videolar var. Birkaç veteriner de yapmış. Işinize yarayabilir

bbeyzvv

evde yaş mama yapın zaten tek kedi olduğundan 3-4 gün gider

bbeyzvv

pirinç tavsiye etmem katacaksanız çok az katın

derya1616

benim kedilerim yogurt ve kasar cok seviyor her sabah birn tatlı kasigi yoğurt veriyorum.ayrica gun icinde minik minik kasar parcalari da bayiliyorlar.ac kalmazlar yani endiselenme baska aklima tek gelen tavuk haslamak olacak .tavuklari minik minik kesip veriyorum paylasamiyorlar.tabi tuzsuz suda.umarim begenir kediniz

Ozge00

Yakında petshop yok mu ki? 3 gün et, peynir, yoğurt idare edebilirsiniz. Ev yapımı mama tarifi de var internette.bakip yapabilirsiniz.

zin

Petshop var ama kötü mamalardan satıyor güvenemiyorum.

zin

Prinç haşlasam evde yaş mamasına karıstirip bir süre bunu versem olurmu

zin

Dediklerinizi yapıyım o zaman çok teşekkürler

heniy

yarım su bardağı pirinçle lapa yapıp üzerine ymurta kırarsanız o ona baya bi yeter bence

TarcinBey

Haşlanmış yumurta, haşlanmış patates verebilirsiniz. Sadece pirinç ve makarna da olabilid

Filizgeziciix

Kurban etinden az bir şey haşlayıp verebilirsiniz suyuyla birlikte. Ben kedimi şımartmak için dün yaptım tarifi yazıyorum:
1 avuç kadar kurban etini iyice haşladım ve yarım bardak suyuyla birlikte içine havuç, balkabağı ekleyerek blenderdan geçirdim kıvamına göre su miktarını arttırabilirsiniz

AnneRoss

Merhaba, getir ve banabi gibi uygulamalar şehrinizde hizmet veriyorsa buralardan aynı gün içinde gelmesi için sipariş verebilirsiniz.