Kedimin Patileri Ateş İle Yandı Ne Yapabilirim

firatozler

Bayram oldgu İcin veterinerler kapalı yanan partisine ne yapabilirim

5 CEVAP

Çok mu yandı

Bence bepanten silverdin olabilir ama veterinere gidin yarın açık olur bence

meeeerlin

havluya sarıp buz tutun bir şey sürün diyemeyeceğim yalandıkları için dokunabilir

meeeerlin

açık olan veterinerler var götürün

TarcinBey

İnsan kremleri surmeyin. Yaladigi için ne olur bilemeyiz. Buz tutun olabildiğince başka yapacak bir şey yok. Yangi giderici bir şey surebilirsiniz fakat yalatmamaya dikkat edin. 7/24 açık vet arayın