Kedime Yumurta Vereceğim ...

Esila46

Merhaba arkadaşlar, kedilere yumurta verilir mi?
Faydası var mı?
Varsa nelerdir?
Ve nasıl vereceğim yumurtayı kızartıp mi haşlayıp mi (çiğ yumurta zararlı kedilere vitaminleri öldürdüğü için) , sarısını da versem olur mu ?

2 CEVAP

nisanurertk

Bize veterinerimiz haşlanmış yumurtayı ölçülü bir şekilde çok abartmadan verebileceğimizi söyledi Yumurta, pençeleri güçlendiren, tüyleri kalınlaştıran, gözleri iyileştiren zengin bir içeriğe sahiptir. Kedinizin ihtiyacı olan on temel amino asidi de içerir.

TarcinBey

Çiğ veya kizartarak vermeyin. Haşlanmış yumurta yararlı. Siz yine de sürekli vermeyin